Vojtěch Dyk 2014

Vojtech Dyk v Bratislave 2014

VOJTĚCH DYK  a  B SIDE BAND – NEVŠEDNÝ KONCERTNÝ ZÁŽITOK

Český herec, no najmä spevák Vojtěch Dyk chystá návrat na slovenské pódiá. Jeho decembrový koncert v Bratislave bol beznádejne vypredaný a novodobý český hudobný fenomén spolu s orchestrom B-Side Band už vtedy sľúbili, že sa do Bratislavy radi vrátia. Tentokrát však nie do Istropolisu, ale do väčších priestorov športovej haly na Pasienkoch.

Bratislava zažije druhý koncert na Slovensku speváka zo skupiny Nightwork – Vojtecha Dyka, v Čechách momentálne najžiadanejšieho umelca. Ide o dvojhodinový koncert tohto výborného speváka , ktorého bude doprevádzať orchester B-Side Band s bandlíderom Josefom Buchtom.

VOJTĚCH DYK
Narodil sa 23.7.1985 v Prahe, je synom známeho literárneho historika a spisovateľa Radka Pytlíka a Věry Dykové.
Vďaka svojmu neuveriteľnému hlasovému talentu doprevádzal mnohých českých popredných hudobníkov naprieč všetkými žánrami, dokonca i opery.
Je držiteľom mnohých prestížnych hudobných ocenení: Hudobné ceny Óčka (najsledovanějšia hudobná TV v ČR, Cena Anděl (prestížna spevácka súťaž), Český Slávik (prestížna spevácka súťaž).

B SIDE BAND
Brnenská profesionálna bigband skupina „B – Side Band“ na čele so zakladateľom a bandlíderom Josefom Buchtom bola založená v roku 2006. Môžeme ju už niekoľko rokov stretávať na scéne so sólistami zvučných mien. Medzi tých najznámejších patria bezpochyby Vojtěch Dyk, Tereza Černochová, Matěj Ruppert, Dan Bárta, Roman Dragoun, Jiří Macháček, Martin Chodůr, Roman Holý, Dasha, Jan Smigmator alebo jeden z najlepších jazzových spevákov, držiteľ prestižnej ceny Grammy, američan Kurt Elling.

Objednajte si VSTUPENKY