Ewa Farna 2013

POZOR! Zmena miesta konania – Bratislava MMC Klub (YMCA)

Ewa Farna 2013

Ewa Farna pomáhala Nelly Furtado rozohniť pol milióna ľudí!
Česká speváčka Ewa Farna pred pár dňami zažila najväčšie publikum vo svojom živote. V poľskom Štetíne vystúpila v nedeľu pred pol miliónom vyznávačov jachtingu na akcii Final Regat a wielkich Zaglowcow. Na túto akciu si ju špeciálne vyžiadali organizátori spolu s kanadskou speváčkou Nelly Furtado, ktorá bola hlavnou hviezdou podujatia.
Farna je počas leta veľmi vyťažená, nahráva nový album, no takúto ponuku nemohla odmietnuť. „Dostala som takúto ponuku a neváhala som. Vybral si ma manažment Nelly Furtado spoločne s ňou. Organizátori mi oznámili, že očakávajú 400-tisíc ľudí, čo som si nevedela vôbec predstaviť. Nakoniec ich prišlo ešte viac. Bol to celosvetový zjazd jachtárov a nemohla som sa dočkať, čo to bude. V Poľsku vystupujem veľmi často, koncerty sú tam skvelé, no toľko ľudí som si jednoducho nevedela predstaviť,“ prezradila Farna. Bývalá porotkyňa Česko Slovenskej SuperStar odspievala hodinový koncert, ktorého súčasťou bola aj veľká ohňová a svetelná šou a medzi jej vystúpením a koncertom Nelly Furtado sa stihli obe speváčky stretnúť, aby prehodili pár slov. Farna má naplánované aj koncerty na Slovensku, no kvôli pripravovanému albumu sa ohlásené termíny budú posúvať. „Príde na trh začiatkom novembra a bola by som rada, keby si mohli moji fanúšikovia zaspievať nové pesničky už so mnou. Preto sme po dohode s organizátormi posunuli októbrové termíny na neskôr. V Bratislave vystúpim 18. novembra a v Poprade 23. novembra,“  dodala Farna.

Speváčka EWA FARNA je nesporne hviezdou medzi speváčkami v Poľsku, Čechách a samozrejme na Slovensku a okrem toho známa najmä ako porotca Superstar 2013.
Okrem iného študuje Právo na Varšavskej Univerzite. Hudbe se venuje od detstva.

Vydala šesť albumov:
Měls mě vůbec rád (2006),
Ticho (2007), Virtuální (2009),
Sám na sám (2007) – poľská verzia jej debutu a
Cicho (2009)- poľská verzia albumu Ticho,
EWAkuacja (2010) – poľská verzia albumu Virtuální s dodatočnými skladbami.

Ewa, ako historicky najmladšia speváčka, vyrazila so svojou kapelou na samostatné koncertné turné po Českej republike a zastavila sa v 18 mestách. Z tohto turné následne vyšlo DVD s názvom Blíž ke hvězdám. Na jeseň roku 2009 Ewa vyrazila na svoje už druhé turné k doske Virtuální, a na jeseň roku 2011 Ewa i so svojimi fanúšikmi oslávila svoje 18 narodeniny MEGAKONCERTOM v Brne.

Do Bratislavy na Pasienky prichádza koncertovať prvý krát a máte sa naozaj načo tešiť. V súťaži Superstar svojou interpretáciou hitu I Will Always Love You presvedčila každého diváka, že zlato v hrdle skutočne má a je veľmi talentovaná.
Na koncerte ju bude doprevádzať jej skupina hudobníkov, ktorá s ňou putuje po všetkých jej koncertoch, nebude chýbať kvalitné technické zabezpečenie koncertu a veľký sveteľný park.

AKCIA! 2 + 1 – kúp 2 lístky a tretí máš zdarma!

Objednajte si VSTUPENKY!

Dátum/Date: 18.11.2013 o 19:00h. / 23.11.2013 o 19:00h.
Miesto konania/Place of event: Bratislava – ŠH Pasienky – POZOR ZMENA MIESTA – MMC Klub / Poprad – Aréna Poprad