Tomas Klus 2014

Tomáš Klus turné 2014

Tomáš Klus po úspešnom turné opäť mieri na Slovensko

Len pred niekoľkými dňami zakončil český spevák Tomáš Klus a jeho Cílová skupina svoje turné Proměnamě Tour 2014 koncertom v Banskej Bystrici, no už teraz sa chystá na Slovensko opäť. A to už o necelé tri mesiace. Počas svojho nedávneho turné sa nepredstavil v žiadnom meste východného Slovenska, a preto ďalšie dva koncerty budú práve tam a k tomu pridá jeden na západe. Už v auguste navštívi Košice, Humenné a Pezinok.

Počas vypredaných májových koncertov na Slovensku Tomáš dokázal, že je právom považovaný za jedného z najtalentovanejších ľudí v hudobnej brandži za posledných pár rokov. Mnohé koncerty boli vypredané aj viac ako mesiac dopredu a počas nich rozdával radosť všetkým svojim fanúšikom. Tomáša čaká náročné leto a tri slovenské koncerty sú jeho súčasťou. „Keďže som počas môjho práve skončeného turné nemal možnosť ukázať sa aj ľuďom na východnom Slovensku, som rád, že im žo môžem vynahradiť už o pár týždňov. Teším sa, samozrejme, aj do Pezinka,“ povedal Tomáš Klus. 13. augusta v Pezinku a 19. augusta v Humennom sa predstaví na open air scéne v amfiteátroch, košický koncert 20. augusta však bude hostiť Infiniti Aréna. Záver hudobného leta sa teda bude na Slovensku niesť v znamení hudby Tomáša Klusa a jeho Cílovej skupiny.

 

Tomáš Klus sa v lete objaví na filmovom plátne

Český pesničkár Tomáš Klus je na roztrhanie. Počas júla a augusta čaká sympatického hudobníka množstvo koncertov, z toho tri na Slovensku. Okrem toho pripravuje DVD zo života jeho kapely počas koncertov a tiež nahrávanie jeho aktuálneho albumu Proměnamě na vinylovú platňu. Na letnú dovolenku tak môže zabudnúť a zrejme si ju užije až v zimných mesiacoch. Už o pár týždňov ho tiež čaká premiéra rozprávky, v ktorej si zahral jednu z hlavných úloh.

Tomáš Klus si získal srdcia Slovákov svojou bezprostrednosťou a skvelou hudbou a po nedávnych koncertoch v rámci Proměnamě Tour 2014 sa vráti na Slovensko opäť v auguste. V Humennom a v Pezinku sa predstaví na amfiteátroch, v Košiciach v Infiniti Aréne. Už na druhý deň po pezinskom koncerte čaká Klusa milá udalosť. Do českých kín prichádza rozprávka Tři bratři, v ktorej si zahral jednu z hlavných postáv a práve v tento deň bude mať premiéru. „V rozprávke Tři bratři sme si zahrali spolu s Vojtom Dykom a Zdeňkom Piškulom. Autorom rozprávky je Zdeněk Svěrák a réžisérom bol jeho syn Jan. Veríme, že sa rozprávka bude ľuďom páčiť. Pre mňa to bola ,“ povedal Klus, ktorý k nej nahral aj titulnú skladbu Když si tě dívko představím. Do slovenských kín sa rozprávka dostane až začiatkom septembra. Okrem 17 koncertov, ktoré ho v letných mesiacoch ešte čakajú, pripravuje Tomáš DVD z koncertov a zo života kapely. „Nebude to klasické DVD z koncertov, ale chceme našim fanúšikom pridať aj niečo viac. Počas leta chceme DVD dokončiť. Popri tom chceme stihnúť aj pripraviť album Proměnamě na vinylovej platni,“ dodal Klus. V Pezinku sa Tomáš Klus predstaví už 13. augusta, do Humenného 19. augusta a sériu troch koncertov zakončí o deň neskôr v Košiciach.

 

Zľavy/Discounts: ZŤP 5,00 EUR

Dátum a Miesto konania/Date and Place of event:

18. 11. 2014 19:00h Levice – športová hala – VSTUPENKY
19. 11. 2014 19:00h Žiar nad Hronom – MsKC – hlavná sála – VSTUPENKY
21. 11. 2014 19:00h Martin – športová hala – VSTUPENKY
22. 11. 2014 19:00h Partizánske – športová hala – VSTUPENKY
24. 11. 2014 19:00h Nové Mesto nad Váhom – športová hala – VSTUPENKY