Novinky

Mejdan roku sa presúva na Zimný štadión Ondreja Nepelu

Očakávaný decembrový koncert českého hitmakera Michala Davida a hudobnej legendy Heleny Vondráčkovej čaká pozitívna zmena. Z pôvodne plánovaných bratislavských Pasienkov sa vďaka obrovskému záujmu fanúšikov presúva do väčších priestorov len 400 metrov od pôvodného miesta. Mejdan roku tak privíta Zimný štadión Ondreja Nepelu.

Dátum a čas koncertu zostávajú nezmenené, Michal David s Helenou Vondráčkovou sa predstavia bratislavskému publiku 13. decembra o 19:00. Zakúpené vstupenky na Pasienky zostávajú v platnosti aj na Zimný štadión Ondreja Nepelu. O náladu pred koncertom sa postará Igor Kmeťo. Vstupenky Voľné sedenie na tribúne platia do sektorov označených na mapke ako voľné sedenie tribúna s tým, že každý návštevník bude mať svoje miesto na pohodlnej stoličke. Modrá a červená vip tribuna bola presunutá do sektorov A10 a A4. Výhľady zo sektorov sú nezmenené naopak pohodlie a dostupnosť sa zvýšilo.

Afterparty sa bude konať hneď po skončení koncertu v Reštaurácii RETRO (OC RETRO), Nevädzova 6, Ba

 

OC Retro mapa ako na afterparty

 

Helena Vondráčková Vás všetkých pozýva na Mejdan roku!

 

 

Fotky z koncertu ktorý sa uskutočnil v Košiciach dňa 27.10.2011

 

neboli nájdené žiadne obrázky

Helena Vondráčková má rada zmenu

Česká popová legenda Helena Vondráčková je miláčikom všetkých generácií. Čoskoro ju čaká druhý koncert s Michalom Davidom Mejdan roku na Slovensku a nedávno v Košiciach obaja ukázali, ako dokážu dostať viac, ako 9-tisícové publikum do varu. O mesiac sa obaja predstavia aj bratislavským fanúšikom na Pasienkoch a Helena sa tohto koncertu už nevie dočkať.
V preplnenej košickej hale si koncert oboch legiend vychutnalo niekoľko tisíc fanúšikov. A kto čakal, že po kráľovi diskoték si oddýchnu od tanca pri komornej hudbe Vondráčkovej, mýlil sa. Napriek tomu, že je na scéne už niekoľko desaťročí, ukázala, že má energie na rozdávanie a rovnako, ako Michal David nedala košickému publiku vydýchnuť. „Mám rada zmenu. Prežívam obdobie, kedy mám v ponuke tri varianty. Jednou je Helena – recitál, je to také intímnejšie s malou kapelou, určené pre divadlá a menšie publikum, čomu zodpovedá aj repertoár. Potom je to koncert zameraný na muzikálové melódie. Tretí variant je tento typ koncertu, ako je s Michalom a ten je určený skôr mladému publiku, kde odznejú najväčšie hity,“ povedala Vondráčková. Bratislavský koncert, ktorý je naplánovaný na 13. decembra bude rovnako, ako košický Mejdan roku, poskladaný z niekoľkých blokov. „Celkovo máme asi 5 spoločných pesničiek a každý sám dokopy 24 pesničiek, plus prídavky podľa situácie,“ prezrádza Vondráčková, ktorá na nedávny košický koncert priletela súkromným lietadlom a pilotoval ho jej nevlastný syn. Do Bratislavy sa však už chystá autom. I keď by sa mohlo zdať, že koncert pár dní pred Vianocami bude mať nádych takejto atmosféry, Helena tvrdí presný opak. „Mejdan roku Vianoce pripomínať príliš nebude. Iba tým, že je v tomto čase. Vianočnú nostalgiu si necháme na inokedy. Toto bude skutočný mejdan,“ dodala Helena.