Mejdan roku 2013

Mejdan roku 2013[audio:http://www.mejdanroku.sk/wp-content/uploads/2013/06/SPOT-MEJDAN-ROKA-.mp3|autostart=yes]

Fanúšikovia Heleny Vondráčkovej  sa majú opäť na čo tešiť. Tretí ročník Mejdanu Roku je tu!

 

Po predchádzajucich vypredaných dvoch halách sa Mejdan opäť vracia, no tentokrát s Helenou Vondráčkovou a jej hosťom Vašom Patejdlom, s ktorým odspieva Helena aj spoločný duet.

 

Na treťom ročníku zažijete aj Video párty v podaní kráľa diskoték Jula alias Pythona, ktorý sa profesionálne venuje videodiskotékam celé desaťročie a patrí jednoznačne na špicu video DJ’s na Slovensku. Jeho slogan znie: “ ČO POČUJEŠ, TO AJ VIDÍŠ“. Počas párty budú mixované videoklipy na dve veľkoplošné plátna, čo dá Mejdanu roku opät nový rozmer.

Na koncerte vystúpia členovia Tanečného štúdia Andrea v Prahe, niekoľkonásobní Majstri republiky a Európy v stepe v réžii ich dvorného choreografa – Majstra sveta v stepe, pána Tomáša Slavíčka.

 

Párty odštartuje tesne po koncerte a bude trvať do druhej popolnoci a samozrejmosťou budú bary na ploche. Hosťom za DJ pultom bude tento rok aj DJ Miro Kováč.

Na Mejdan roku tento rok pribudol ešte Funky bar a DJ Pierre ( Elam klub Ba), ktorý bude hrať výhradne funk.

O polnoci, počas Videopárty bude žrebovanie tomboly a hodnotné ceny sa už teraz tešia na Vás, napr.: 1. cena – bicykel zn. Giant za 1300 Eur, dalšie 3 ceny bickyle zn. Felt, nákupné poukazy do Biošky a dalšie hodnotné ceny.

Príď na koncert a vyhraj darčeky od nás!

Objednajte si VSTUPENKY!

Dátum/Date: 19.12.2013 o 19:00hod.
Miesto konania/Place of event: HANT ARÉNA – PASIENKY BRATISLAVA